ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
Restauracja Natura

Restauracja Natura

Przyjazd 08 sie' 20
Wyjazd 09 sie' 20
rezerwuj online
Jakość
powietrza
  1. Strona główna
  2. O resorcie
  3. Atrakcje
  4. Restauracja Natura

Restauracja „Natura” serwuje wykwintne dania przyrządzane metodą sous-vide w duchu slow food. 

Potrawy łączące polską tradycję kulinarną z elementami kuchni molekularnej. Potrawy przygotowane są z ekologicznych i świeżych produktów najwyższej jakości, zaopatrywanych od lokalnych producentów i rolników.

Restauracja „Natura” oferuje menu degustacyjne, co czyni to miejsce wyjątkowym. Profesjonalna obsługa zadba też o to, by niczego nie zabrakło i wszystko było szybko, sprawnie i elegancko podane do stołu. Na terenie całej Restauracji korzystać możemy również z bezpłatnej sieci Wi-Fi.

 

SZEF KUCHNI

Szef Kuchni Sebastian Truszkowski wraz z profesjonalnym zespołem kucharzy i cukierników serwują wykwintne dania przyrządzane w duchu slow food. Łącząc polską tradycję kulinarną z elementami kuchni molekularnej. 25 lat swojego życia podporządkował pracy w kuchni. Osiągnął wiele sukcesów w ogólnopolskich konkursach kulinarnych, pracował z czołówką polskich oraz zagranicznych szefów kuchni. Uwielbia wracać do korzeni kuchni polskiej i wplatać w nią nowe trendy kulinarne.

SZKLARNIA I OGRÓDEK

Atutem naszej Restauracji jest szklarnia na terenie Resortu, w której sami uprawiamy zioła i warzywa. Na bazie tych produktów przyrządzamy nie tylko smaczne, ale także świeże i zdrowe potrawy.

 

RESTAURACJA NATURA

Tel.: +48 58 738 96 45

Instagram
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij