ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra

DENDRO SPA Dendro

DENDRO SPA Dendro

Przyjazd 01 mar' 21
Wyjazd 02 mar' 21
rezerwuj online
Jakość
powietrza
  1. Strona główna
  2. SPA
  3. DENDRO SPA

Natura Luksusu

Filozofia Dendro SPA

Naszą wspólną misją było stworzenie pierwszego w Polsce Dendro Spa otoczonego pięknem natury i energią okolicznych drzew w połączeniu z najnowszą, zaawansowaną technologią.

Zapraszamy do Świata Dendro Spa – zakładka SPA - Sprawdź

Rosevia Resort & Spa wtapia się w bogactwo przyrody. Architektura i koncepcja Dendro Spa, gdzie natura jest kluczem do wyciszenia, zapewniają odnowę duszy, ciała i umysłu. Gdzie niezapomniane rytuały pielęgnacyjne są podróżą do naturalnego piękna łącząc w zabiegach wiodącą Dendroterapie oraz Talasoterapie. Odpowiednie technologie oraz terapie anty-aging zapewnią odnowę ciała i umysłu.

Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami.

Witamy w Dendro Spa!

 


DENDRO SPA | +48 58 738 96 46  | recepcjaspa@dendrospa.pl

 

Galeria

Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami

„Pozbądź się wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj co się dookoła Ciebie dzieje [...]”.
cyt. Danuta Szaflarska

Specjaliści Dendro Spa dbają o zachowanie równowagi całego organizmu. Holistyczne podejście w rytuałach pielęgnacyjnych, najnowsze technologie otoczone pięknem i siłą okolicznych drzew zapewnią Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. Działamy dwukierunkowo, terapie pielęgnacyjne i relaksacyjne umiejętnie łączymy z technologią.

Delektuj się tym miejscem. 

Piękno Natury

Zatrzymaj czas


Doskonała znajomość fizjologii skóry oraz wiedza o procesach starzenia się, indywidualny dobór wyspecjalizowanej technologii zabiegów kosmetologii estetycznej wpływają na przywrócenie równowagi całego organizmu. Profesjonalna, kosmetologiczna diagnoza skóry dokonywana na każdym etapie zabiegu, zapewnia długotrwałe, znakomite rezultaty.

Innowacyjne połączenia zabiegów w widoczny sposób rewitalizują oraz ujędrniają skórę. Odpowiednie technologie i terapie anty - aging już po pierwszym zabiegu dają efekt wygładzenia, poprawy jędrności i gęstości skóry oraz skutecznie modelują sylwetkę.

Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami.

Galeria

Dopełnienie relaksu

W otoczeniu lasu 

Dendro Spa to miejsce położone w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody, otoczone 100 letnim bukowym lasem, piękną plażą i Morzem Bałtyckim, a także przestronną strefą relaksu. 
 
To także strefa saun - suchej oraz infrared , miejsce zdrowego oczyszczenia. Przestrzeń sprzyjająca głębokiemu odpoczynkowi i regeneracji. To strefa chłodzenia z prysznicami, a także basenów zewnętrznych i jacuzzi. Treningów personalnych z zewnętrzną strefą siłowni.
 
Chcąc  móc poczuć w każdej chwili ciepło piaszczystych plaż i zregenerować całe ciało służymy ekskluzywną leżanką wypełnioną ciepłym piaskiem kwarcowym. Wyjątkowa terapia rozgrzewająca, idealnie odciąża mięsnie otulając całe ciało ciepłym piaskiem kwarcowym. Stosowana jako cudowne połączenie wszelkich zabiegów Dendro Spa.
 
 
Galeria Plaza

Moc Dendroterapii

Herbaciarnia

Lasy Bukowe otaczające Rosevia Resort & Spa zapewniają nam prawdziwą kąpiel w czystej energii. To drzewa, które łagodzą napięcia, poprawiają nastrój. 
 
Każdy z nas z pewnością kojarzy piękne drzewa o srebrzystej korze i soczyście zielonych liściach. To brzoza. Jej sok znany od dawna w medycynie naturalnej bogaty w przeciwutleniacze, aminokwasy, miedź, żelazo wapń oraz potas. Niezwykle ceniony, wzmacniający odporność. Przytul je, poczuj moc Dendroterapii. Zapraszamy na degustacje!
 
Moc Dendroterapii
Od Nowa

Od Nowa

Dieta strukturalna Dr Bardadyn

Dendro SPA zachęca również do skorzystania z bogatego pakietu Fit & Detox opartego na diecie strukturalnej Doktora Marka Bardadyna połączonej z ćwiczeniami i zabiegami w wyjątkowo komfortowych apartamentach w samym centrum 100-letniego lasu bukowego. 

Pakiet odchudzający

Nagrody i wyróżnienia

Pragniemy ogłosić, że zostaliśmy wyróżnieni na Gali Beauty Stars. Dziękujemy Państwu za głosy na Rosevia Resort & SPA oraz kapitule za wyjątkowe wyróżnienie. Dzięki temu mogliśmy znaleźć się w finałowej szóstce najlepszych Hoteli&SPA w Polsce.

Zdjęcie
Instagram
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij