ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra

O nas Blisko morza

Przyjazd 23 wrz' 23
Wyjazd 24 wrz' 23
rezerwuj online
Jakość
powietrza
 1. Rosevia Resort & SPA
 2. O resorcie
 3. O nas

Tu zaczyna się morze

Przylądek Rozewie

Rosevia Resort & Spa usytuowany jest na najdalej wysuniętym na północ obszarze Polski - to właśnie tu zaczyna się morze! Doskonała lokalizacja na urokliwym i niezwykle malowniczym klifie Przylądka Rozewie w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, dyskretna i zaciszna atmosfera w połączeniu z bogatym wyborem atrakcji tworzą niezwykłą ofertę hotelu.

SĄSIEDZTWO ROSEVIA RESORT

Resort powstał w pełnej harmonii z otaczającą go naturą, a bezpośrednie sąsiedztwo rezerwatu przyrody było inspiracją, dzięki której został zaprojektowany tak, aby swoją minimalistyczną i nienarzucającą się formą dyskretnie wkomponować się w otocznie. Rosevia Resort & Spa to oaza ciszy i spokoju rozciągająca się na powierzchni 7 hektarów, z których aż 4 stanowią tereny zielone porośnięte starodrzewem. Wkomponowany w naturalny krajobraz, z dbałością o każdy szczegół powstał tu ogród kwitnący latem, w którym swoje miejsce znalazło ponad 50 000 sztuk roślin i blisko 30 000 mkw. traw. Niepowtarzalne położenie resortu w otulinie lasów, nad brzegiem morza stanowią enklawę w której można zrelaksować się i poczuć bezpiecznie.

ZEJŚCIE NA PLAŻĘ

Ten nadmorski resor, to wyjątkowe miejsce zanurzone w lesie pośród 100-letnich buków, zapewnia kontakt z przyrodą i daje możliwość aktywnego wypoczynku. Spacer malowniczą, prywatną ścieżką biegnącą wzdłuż nadmorskiego klifu wprost na bezpieczną, piaszczystą plażę z pięknym widokiem zapewni relaksujący kontakt z przyrodą i pozwoli poczuć energię pochodzącą z natury.

Nie sposób w kilku słowach oddać uroku tego miejsca, dlatego przyjedź tu, zobacz i jak my pokochaj...

W harmonii z przyrodą

dbałość o ekologię

Niepowtarzalna lokalizacja na nadmorskim klifie, bezpośrednie sąsiedztwo rezerwatu przyrody oraz energia tego miejsca wywarły ogromny wpływ na architekturę Rosevia Resort & Spa, który został harmonijnie wkomponowany w okolicę. Resort zaprojektowano z wielką dbałością o ekologię i od samego poczatku ogromny nacisk kładziony jest na przestrzeganie zasad ochrony przyrody.

Energia z głębi ziemi

Wszystkie budynki na terenie resortu charakteryzuje wysoka izolacja termiczna, a energia do apartamentów dostarczana jest przez pompy ciepła, które gromadzą ciepło pochodzące z głębi ziemi. W projekcie wykorzystano jedynie oświetlenie led, a w całym ośrodku obowiązuje segregacja śmieci. Do obsługi podlewania terenów zielonych odzyskiwana jest woda deszczowa, a dzięki rekuperacji ciepła odpadowego z urządzeń eksploatacyjnych pozyskiwana jest energia do podgrzewania wody w basenach zewnętrznych

Ekologiczne materiały

Przez większą część roku kalendarzowego, Rosevia Resort & SPA jest obiektem zeroenergetycznym! Co więcej, budynki w środku jak i na zewnątrz wykonane są z organicznych materiałów takich jak kamień, łupki czy drewno.

Oaza ciszy i spokoju

bezpieczny wypoczynek

Unikalne położenie hotelu w malowniczym otoczeniu lasów, na nadmorskim klifie z dala od miejskiego szumu zapewnia relaksujący kontakt z przyrodą i daje możliwość bezpiecznego wypoczynku nad polskim morzem.

Dyskretna zabudowa

Rozległy teren Rosevia Resort & Spa w połączeniu z dyskretną, niską zabudową tworzą intymną atmosferę miejsca. Każdy zanurzony w lesie budynek mieści w sobie 3 lub 4 oddzielne bogato wyposażone apartamenty, w których Goście mogą bezpiecznie korzystać z tarasu lub balkonu, a panoramiczne okna pozwalają obserwować wszechobecną przyrodę i cieszyć się naturą bez względu na pogodę czy porę roku.

Połączenie luksusu i domowego ciepła

Rosevia Resort & Spa to rzadkie połączenie luksusu i domowego ciepła. Komfortowe apartamenty nad morzem o powierzchni od 38 do 125 mkw. zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić prywatność, bezpieczeństwo i spokojny wypoczynek dla gości indywidualnych, całej rodziny lub grupie przyjaciół.

Relaks w ogrodzie

Na piaszczystą plażę z terenu resortu prowadzi malownicza, prywatna ścieżka biegnąca wzdłuż nadmorskiego klifu. Jednak urlop w Rosevia Resort & SPA to nie tylko odpoczynek na plaży i odprężenie na świeżym, bogatym w jod powietrzu. Na 7 hektarowym, zamkniętym terenie należącym do resortu wkomponowano w naturalny krajobraz kwitnący latem ogród, a w nim ukryto strefy relaksu. Tu na leżakach, hamakach w cieniu drzew lub altanek odpocząć można w ciszy lub poszukać wyjątkowych wrażeń w strefach aktywnego wypoczynku. Na pięknie zagospodarowanym terenie znajduje się kompleks trzech zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą, jacuzzi, otwarta siłownia z profesjonalnym wyposażeniem, kort tenisowy, pole do mini golfa oraz miejsce do gry w badmintona. Ogród to również wspaniała sceneria do praktykowania jogi, zumby, joggingu czy nordic walking. 

Wakacje z dziećmi

Dla najmłodszych Gości Rosevia Resorat & Spa przygotował szeroką ofertę, w skład której wchodzi między innymi bezpieczny i atestowany multidyscyplinarny plac zabaw. Na jego wyposażenie składają się ścianki wspinaczkowe, tor przeszkód, trampoliny, zjazd linowy oraz boisko do gier zespołowych.

Nadmorski Park Krajobrazowy

Niezwykłe sąsiedztwo

Rosevia Resort & Spa usytuowany jest na urokliwym i niezwykle malowniczym klifie w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Z terenu resortu wprost na plażę prowadzi zejście przez ponadstuletni, gęsto porośnięty bukami las, wśród którego spotkać można pojedyncze okazy brzozy, dzikiej gruszy czy jarzębiny. Wyjątkowy charakter tego miejsca determinuje bliskość morza i unikatowa wręcz dziewicza przyroda - to dzięki temu nierzadko można tu spotkać uroczych sąsiadów - jeże, wiewiórki, sarny, łosie czy przy odrobinie szczęścia wypoczywające na plaży foki.

Nadmorski Park Krajobrazowy
Rezerwat przyrody

Rezerwat przyrody

"Przylądek Rozewski"

To, co wyróżnia Rezerwat Przyrody "Przylądek Rozewski" pośród pozostałych terenów Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, to niespotykana różnorodność ptaków. Sroki, gile, kukułki, gąsiorki, dzięcioły duże, drozdy, kosy, makolągwy, mysikróliki, a nawet sokoły i orły zamieszkują pobliskie drzewa i ściany klifu.

Cichy odpoczynek nad Bałtykiem

Kameralna plaża

Resort posiada prywatne i bezpośrednie zejście na piaszczystą plażę, biegnące wzdłuż nadmorskiego klifu. Kameralna, bezpieczna plaża z rozciągajacym się pięknym widokiem w sąsiedztwie bujnej przyrody oraz nieskazitelnie czyste i pełne jodu powietrze to gwarancja głębokiego relaksu, a wyposażenie plaży w leżaki, łóżka i parasole to recepta na idealne wakacje nad Bałtykiem.

Do cichej plaży nad brzegiem Bałtyku prowadzą drewniane schody wyposażone w ławeczki do krótkiego odpoczynku oraz w foteliki elektryczne dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Cichy odpoczynek nad Bałtykiem

Ekologia

W trosce o środowisko naturalne

Otoczenie, w jakim znajduje się Rosevia Resort & SPA zobowiązuje do przestrzegania zasad ochrony przyrody. Z tego względu hotel powstał w pełnej harmonii z otaczającą go przyrodą i zaprojektowany został z wielką dbałością o ekologię.

 • Zarządzanie oświetleniem trzykrotnie wydłuża żywotność żarówek i świetlówek.
 • Klimatyzacja dobrana odpowiednio do parametrów pomieszczeń i ich charakteru.
 • System czujników klimatyzacji uwzględniających warunki emisji ciepła i wilgoci.
 • Inteligentny system zarządzania energią zmniejsza jej zużycie oraz powoduje mniejszą emisję gazów cieplarnianych.
 • Własne studnie głębinowe.
 • We wszystkich kranach zastosowano perlatory, co pozwala zmniejszyć zużycie wody od 15% do 60%.
 • Materiały elementów wystroju i wyposażenia są biodegradowalne i odnawialne.
 • Zabiegi SPA na bazie produktów, które nie są testowane na zwierzętach, są w pełni biodegradalne i nie zawierają konserwantów.
 • Żywność od lokalnych producentów i rolników. Wykorzystujemy sezonowe produkty, ryby ze świeżego połowu promując regionalne przysmaki.
 • Zioła i warzywa uprawiamy we własnej szklarni.
 • Stałe kontrolowanie i raportowanie jakości powietrza (smogu) na terenie Resortu.
 • Rurki wykorzystywane w Restauracji zostały wyprodukowane z naturalnej pszenicy. W 100 % biodegradowalne.
 • Talerzyki plastikowe zastąpione zostały talerzykami papierowymi, a sztućce - stalowymi albo z otrąb pszennych/drewnianymi.
 • Stosujemy segregację odpadów. 
 • Stosujemy nawozy ekologiczne i opryski ekologiczne na bazie grejpfruta i czosnku - biosept i bioczes.
 • Tonery i tusze oddawane są do recyklingu, a zużyte baterie i żarówki wyrzucane do specjalnych pojemników
Galeria

Beztroskie wakacje

Komfortowe apartamenty

Dzięki dyskretnej i niskiej zabudowie, tworzymy intymną atmosferę miejsca. Każdy budynek mieści w sobie tylko 3 lub 4 bogato wyposażone apartamenty o powierzchni od 38 mkw. aż do 125 mkw. 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny - tak, aby zapewniały wypoczynek gościom indywidualnym, całej rodzinie lub grupie przyjaciół. Szczegółowy opis lokali oraz ich wyposażenia znajduje się w zakładce APARTAMENTY

Sport

Na świeżym powietrzu

W Rosevia Resort & SPA bardzo cenimy otaczającą nas przyrodę i chcemy czerpać z niej jak najwięcej. Dlatego wszystkie atrakcje zaplanowaliśmy na świeżym powietrzu tak, aby dostarczyć naszym Gościom wyjątkowych wrażeń treningu w otwartej siłowni, czy kąpieli w basenie z podgrzewaną wodą w otoczeniu lasu. Wierzymy, że właśnie takie doświadczenia sprawiają, że relaks lub wypoczynek stają się prawdziwie głębokie. 

Sport
SPORT

SPORT

BASENY Z PODGRZEWANĄ WODĄ

Każdy z trzech zewnętrznych basenów posiada podgrzewaną wodę, dzięki temu kąpiel w otoczeniu przyrody staje się jeszcze przyjemniejsza! Warto podkreślić, że energia do podgrzania wody w basenach pochodzi w 100% z tak zwanych "czystych źródeł"- z rekuperacji ciepła odpadowego.

strzeżony basen // brodzik dla dzieci // jacuzzi // aqua aerobik // nauka pływania 

SPORT

OTWARTA SIŁOWNIA

Zewnętrzna siłownia została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt do treningu siłowego i cardio. Znaleźć można tu: maszynę Kinesis One, wielofunkcyjne ławki, orbitrek, ergometr, rowery stacjonarne i inne.

terningi personalne // zajęcia z jogi // miejsce do bandmintona // wypożyczalnia rowerów

SPORT
SPORT

SPORT

KORT TENISOWY

Rosevia Resort & Spa zaprasza do gry na zewnętrznym korcie w piękną, olimpijską grę jaką jest tenis ziemny. Najnowocześniejszy system odwadniania umożliwia grę w różnych warunkach pogodowych.

lekcje indywidualne // wypożyczalnia sprzętu 

7 HEKTARÓW MOŻLIWOŚCI

DLA NAJMŁODSZYCH GOŚCI

Wraz ze słoneczną pogodą Rosevia Resort & Spa zaprasza pociechy do wspaniałego ogrodu. Specjalnie dla najmłodszych Gości przygotowano plac zabaw między innymi z: trampolinami, zjeżdzalnią, bujakami sprężynowymi, zjazdem linowym, ścianką wspinaczkową czy boiskiem do gier zespołowych. Dodatkowo zachęcamy najmłodszych do przebywania na świeżym i bogatym w jod powietrzu. Organizujemy kreatywne animacje dla dzieci aż trzy razy dziennie.

plac zabaw // kreatywne animacje // wypożyczalnia rowerków // wypożyczalnia elektrycznych samochodzików // wypożyczalnia hulajnóg // lekcje pływania // lekcje tenisa

7 HEKTARÓW MOŻLIWOŚCI

Czworonożni przyjaciele

Strefa dla zwierzaków

Rosevia Resort & SPA to świetny wybór także dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek z psem. Resort dba o komfortowy pobyt Gości przebywających ze swoimi pupilami.

Specjalnie dla osób podróżujących z czworonogami zostały przygotowane specjalne strefy. Dlatego też, nasi Goście w towarzystwie czworonogów otrzymują apartamenty tuż przy wyznaczonej strefie dla zwierzaków.  Dodatkowo każdemu pupilowi użyczamy matę, miskę do jedzenia oraz poczęstunek. Jest to wyjątkowy pakiet, którego nie gwarantuje żadne inne miejsce.

Regulamin pobytu ze zwierzętami

Zdjęcie
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Rosevia Sp. z o.o., Komunalna 8, 87-800, Włocławek Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane