ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
Plac zabaw

Plac zabaw

Przyjazd 26 sty' 21
Wyjazd 27 sty' 21
rezerwuj online
Jakość
powietrza
  1. Strona główna
  2. O resorcie
  3. Atrakcje
  4. Szczegóły atrakcji

Wypoczynek z dzieckiem nad polskim morzem jest najczęściej wybierany przez rodziców dbających o zdrowie swoich pociech. Dobroczynne właściwości jodu i masa atrakcji gwarantują, że na urlop nad Bałtykiem można wybrać się o każdej porze roku.

Wraz ze słoneczną pogodą Rosevia Resort & Spa zaprasza pociechy do wspaniałego ogrodu. Specjalnie dla dzieci przygotowano wspaniały, dostępny tylko dla Gości Resortu plac zabaw. Zabawy na świeżym powietrzu urozmaicą takie akcesoria jak: trampolina, zjeżdżalnia, bujaki sprężynowe, tyrolka (zjazd linowy), ścianki wspinaczkowe, tor przeszkód, boisko do gier zespołowych, stół do gry w ping ponga, piłkarzyki, hulajnogi, rowerki biegowe, czy samochodziki elektryczne.
 
Urządzenia i zabawki na placu zabaw posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa „TUV Rheinland”, a nawierzchnia placu zabaw amortyzująca upadki, spełnia normy EN 1177.

Instagram
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij