ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra

Biznes Spotkania firmowe

Biznes Spotkania firmowe

Biznes Spotkania firmowe

Biznes Spotkania firmowe

Biznes Spotkania firmowe

Przyjazd 16 wrz' 19
Wyjazd 17 wrz' 19
rezerwuj online
Jakość
powietrza
 1. Strona główna
 2. Eventy
 3. Biznes

Eleganckie wnętrza

Miejsce spotkań

Rosevia Resort&SPA to idealne miejsce zarówno na wystawny bankiet, jak i kameralne przyjęcie. Eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa i indywidualne menu stanowią gwarancję udanych spotkań. Spotkania firmowe nad morzem przyciągają uczestników I nobilitują organizatorów. Organizacja szkolenia, konferencji, eventu to więcej niż tylko spotkanie grupy ludzi. To wspaniała okazja do budowania więzi, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz kształtowania relacji biznesowych. 

KATALOG KONFERENCYJNY PDF

Elastyczne podejście

Doświadczenie w organizacji

Mamy świadomość znaczenia tego wydarzenia, dlatego oferujemy Państwu nasze doświadczenie, profesjonalne i elastyczne podejście oraz doskonałe sale konferencyjne nad morzem. Udane szkolenia to zasługa sprawnego działania sztabu ludzi. W naszym Resorcie działamy sprawnie, elastycznie, łącząc kompetencje pracowników wszystkich działów w spójną całość. Jesteśmy dobrze zorganizowani i przewidujący. 

Elastyczne podejście
Państwa i nasza zasługa

Państwa i nasza zasługa

Sukces spotkania

Od pierwszego spotkania z Państwem, aż po rozliczenie spotkania będziemy czuwać na bieżąco nad wszystkimi aspektami spotkania, aby było one Twoim i naszym sukcesem. Powierzchnia sali konferencyjnej to 70 m2. Odnajdź wyjątkowe sale konferencyjne nad morzem w Rosevia Resort. 

Relaks, odprężenie i odpoczynek

Wyjazd służbowy

Rosevia Resort to miejsce, w którym można odpocząć podczas wyjazdu służbowego. Piękne, malownicze otoczenie - rezerwat przyrody, obszar Natura 2000, kaszubskie klify, a do tego bliskość do plaży i morza. Niezwykła zaletą dla spotkań firmowych staje się również nasza wyjątkowa kuchnia i specjalnie przygotowane menu.

Relaks, odprężenie i odpoczynek

W trakcie spotkania

Wyposażenie sali:

 • Projektor multimedialny
 • Sprzęt audio/video
 • Odtwarzacz DVD
 • Flipchart (papier + markery)
 • Tablica suchościeralna
 • System nagłośnieniowy
 • Zaciemnienie
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do internetu
 • Dostęp do światła dziennego
Zdjęcie
Instagram
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij