ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra

SPA Dendro

SPA Dendro

SPA Dendro

Przyjazd 22 mar' 19
Wyjazd 23 mar' 19
rezerwuj online
Jakość
powietrza
  1. Strona główna
  2. SPA

Czerpiemy energię z drzew

W zgodzie z naturą

Pierwsze w Polsce Dendro SPA oferujące zabiegi wykonywane przy użyciu najnowszych technologii i czerpiące pozytywną energię drzew otaczających Rosevia Resort & SPA. „Pozbądź się wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj co się dookoła Ciebie dzieje [...]” cyt. Danuta Szaflarska

POBIERZ Menu Dendro SPA

Nie tylko dla ciała

Równowaga i spokój

Połączenie wiodącej Dendroterapii, Talasoterapii i manualnych zdolności terapeutów przywróci równowagę w organizmie i pozwoli odnaleźć spokój ducha. Zabiegi stworzone w celu skutecznej detoksykacji, składniki pochodzące z własnych, ekologicznych upraw, sok z brzozy pozyskiwany z pobliskich lasów – to wszystko poprawi nie tylko wygląd sylwetki, ale przede wszystkim zwiększy odporność organizmu i naładuje pozytywną energią.

Nie tylko dla ciała
Najlepsze Hotele&Spa

Najlepsze Hotele&Spa

Nagrody i wyróżnienia

Pragniemy ogłosić, że zostaliśmy wyróżnieni na Gali Beauty Stars 2017. Dziękujemy Państwu za głosy na Rosevia Resort & SPA oraz kapitule za wyjątkowe wyróżnienie. Dzięki temu mogliśmy znaleźć się w finałowej szóstce najlepszych Hoteli&SPA w Polsce.

Zabiegi

Pielęgnacja Twarzy

W gabinecie pielęgnacji twarzy wykonywane są holistyczne zabiegi z wykorzystaniem naturalnych składników oraz białej kosmetyki o wysokim stopniu zaawansowania. Zaczynając od podstawowych zabiegów takich jak oczyszczenie, henna i regulacja, poprzez peelingi kawitacyjne, enzymatyczne i przy wykorzystaniu fizycznych środków ścierających, kończąc na wysoko zaawansowanych zabiegach bazujących na wysoko stężonych serum, kosmetykach wiodących producentów i zaawansowanej technologii.

Zabiegi
Kontakt z naturą

Kontakt z naturą

Dendro SPA

W gabinetach kosmetyki twarzy najbardziej wymagający Goście mogą skorzystać z kompleksowej oferty łączącej idee Dendro SPA wykorzystując kontakt z naturą oraz z najnowocześniejszą technologią. W gabinecie wykonywane są między innymi zabiegi mezoterapii bezigłowej dzięki której można osiągnąć długotrwałe odmłodzenie skóry w bezbolesny sposób nie wymagający użycia skalpela.

Manicure

Pielęgnacja dłoni

W gabinecie pielęgnacji dłoni wykonuje się manicure klasyczny, japoński oraz z wykorzystaniem techniki hybrydowej wykorzystującej lakiery utwardzane światłem UV. Dodatkowo również zabiegi pielęgnacyjne dłoni połączone z peelingiem i okładem, z odżywczych masek.

Manicure
Pedicure

Pedicure

Pielęgnacja stóp

W gabinecie pedicure wykonuje się pielęgnację stóp w postaci pedicure klasycznego z wykorzystaniem frezarki i jednorazowych frezów. Stopy również pielęgnowane przy wykorzystywaniu kosmetyków. Paznokcie przygotowywane do malowania, przy użyciu cążek, nożyczek i jednorazowych pilników. Malowanie na bazie klasycznych lakierów kolorowych. W gabinecie pedicure są również wykonywane zabiegi masażu stóp.

Relaks i odprężenie

Masaż

W gabinecie masażu wykonywane są masaże z całego świata, bazujące na masażu klasycznym oraz  technikach orientalnych. Zabiegi całościowe oraz częściowe wykonywane są na bazie naturalnego oleju. W tych samych gabinetach wykonywane są zabiegi kosmetyczne na ciało. Wszelkiego rodzaju okłady i maski na ciało, często zawierające składniki pochodzące z drzew, połączone z peelingiem cukrowym lub solnym mającym na celu przygotowanie skóry do całego rytuału.

Relaks i odprężenie
Przygotowanie skóry

Przygotowanie skóry

Dedykowane kosmetyki

Zabiegi polegają na przygotowaniu skóry poprzez wykonanie całościowego peelingu, nałożeniu maski, bandażu z serum lub samego serum na miejsce problematyczne i zapewnieniu okluzji. Następnie zmyciu wszystkiego i wykonaniu masażu całościowego lub częściowego z wykorzystaniem kosmetyków dedykowanych.

Nielimitowana czasowo

Sauna sucha i Infrared

Zapraszamy do korzystania z sauny suchej i infrared codziennie w godzinach funkcjonowania Dendro SPA. Koszt 45 zł za osobę dorosłą oraz dziecko powyżej 12lat. Dzieci do lat 12 - 20 zł. Wejścia nielimitowane czasowe. Na miejscu otrzymają Państwo pełen pakiet - kapcie, szlafrok, ręcznik oraz dostęp do herbaciarni.

Nielimitowana czasowo
Wiele właściwości

Wiele właściwości

Piasek Kwarcowy

Innowacją są również zabiegi z wykorzystaniem łóżka z Piaskiem Kwarcowym. Kwarcowy piasek Alfa charakteryzuje się specjalnymi właściwościami umożliwiającymi pobieranie, magazynowanie i stopniowe oddawanie ciepła. Piasek umożliwia też idealne odciążenie mięśni i równomierne przenoszenie ciepła na wszystkie części ciała. Suche i delikatne ciepło oddawane przez piasek kwarcowy otacza nasze ciało i pozwala na  odprężenie. Dzięki gorącym stemplom piaskowym wpływamy ciepłem na ciało.

Terapia ciepłem

Niezwykłe połączenie

Połączenie terapii ciepłym piaskiem z innymi metodami zabiegowymi np. ręcznym masażem, gorącymi kamieniami, ziołowymi stemplami, terapią tlenową, aromatyczną czy muzyczną pozwala osiągnąć świetne efekty, które pobudzają zmysły. Zabiegi na tym łóżku pozytywnie wpłyną na dobre samopoczucie. Mikromasaż usuwa toksyny i zbędne produkty przemiany materii. To również ulga dla osób z bólami krzyża, artretyzmem, zaburzeniami krążenia.

Terapia ciepłem
Koktajl młodości

Koktajl młodości

Energia drzew

Goście mogą skorzystać z innowacyjnego zabiegu wykorzystującego energię drzew zawierającego roślinne komórki macierzyste. Jest to liposomowy kompleks komórek macierzystych pozyskanych z jabłoni domowej (łac. Malus domestica) niezwykle rzadkiej, szwajcarskiej odmiany "Uttwiler Spätlauber". To innowacyjny, naturalny i zarazem pierwszy składnik aktywny z roślinnymi komórkami macierzystymi. Koktajl młodości chroni komórki macierzyste znajdujące się w skórze przed starzeniem, zapewniając im długowieczność i aktywność. Skóra odzyskuje zdolność do samoregeneracji i odnowy oraz odbudowy zniszczonych z wiekiem struktur, co ma zasadniczy wpływ na jej młodzieńczy wygląd.

Dieta strukturalna

Pakiet Fit & Detox

Dendro SPA zachęca również do skorzystania z pakietu Fit & Detox opartego na diecie strukturalnej Doktora Marka Bardadyna połączonej z ćwiczeniami i zabiegami.

Pakiet odchudzający
Dieta strukturalna
Zdjęcie
Instagram
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij