ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra

SPA Dendro

Watch video
Close video
Arrival 23 September' 23
Departure 24 September' 23
book online
Quality of the air
  1. Main Page
  2. SPA

Natura Luksusu

SPA nad polskim morzem

W Rosevia Resort & Spa zrealizowaliśmy marzenie o idealnym SPA nad morzem. Naszą wspólną misją było stworzenie pierwszego w Polsce Dendro Spa otoczonego pięknem natury i energią okolicznych drzew w połączeniu z najnowszą, zaawansowaną technologią. Rosevia Resort Spa to obecnie bez wątpienia najlepsze, kameralne SPA nad morzem - zapraszamy do świata Dendro Spa!

Rosevia Resort & Spa to resort nad morzem, który doskonale wtapia się w bogactwo przyrody. Architektura i koncepcja Dendro Spa zapewniają odnowę duszy, ciała i umysłu. Kluczem do wyciszenia jest tutaj natura, a wyjątkowe rytuały pielęgnacyjne przeniosą Cię w niezapomnianą podróż do naturalnego piękna. Zabiegi SPA w Rozewiu łączą w sobie dendroterapię oraz talasoterapię - terapię drzewami i morzem, czyli tym wszystkim, co znajdziesz w naszym resorcie SPA nad Bałtykiem. Odpowiednie technologie oraz terapie anty-aging zapewnią Ci odnowę ciała i umysłu.

Witamy w Dendro Spa! Polecamy pakiety SPA nad morzem dla dwojga - poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami!


DENDRO SPA | +48 58 738 96 46  | recepcjaspa@dendrospa.pl |

 

Gallery

SPA nad morzem Bałtyckim

Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami

„Pozbądź się wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj co się dookoła Ciebie dzieje [...]”.
cyt. Danuta Szaflarska

Specjaliści Dendro Spa dbają o zachowanie równowagi całego organizmu. Holistyczne podejście w rytuałach pielęgnacyjnych, najnowsze technologie w połączeniu z pięknem i siłą okolicznych drzew zapewnią Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. W naszym SPA nad Morzem Bałtyckim działamy dwukierunkowo: terapie pielęgnacyjne i relaksacyjne umiejętnie łączymy z najnowszą technologią. Skorzystaj z naszej oferty i podaruj sobie weekend w SPA nad morzem - przyjedź do nas i delektuj się tym miejscem!

Zabiegi SPA w Rozewiu

zatrzymaj czas wśród piękna natury

W naszym resorcie SPA nad Bałtykiem dbamy o zapewnienie Ci długotrwałych, znakomitych rezultatów stosowanych zabiegów. Umożliwia nam to doskonała znajomość fizjologii skóry oraz wiedza o procesach starzenia się. Profesjonalna, kosmetologiczna diagnoza skóry dokonywana jest na każdym etapie zabiegu podczas wizyty w SPA nad morzem. Zapewniamy też indywidualny dobór wyspecjalizowanej technologii zabiegów kosmetologii estetycznej do Twoich potrzeb - ostatecznie zabiegi w kameralnym Dendro Spa wpływają na przywrócenie równowagi całego organizmu.  

Galeria

Kameralne SPA nad morzem

dopełnienie relaksu w otoczeniu lasu

Dendro Spa to miejsce położone w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody, otoczone 100-letnim bukowym lasem, piękną plażą i Morzem Bałtyckim, a także przestronną strefą relaksu. Rosevia Resort SPA to również strefa saun - suchej oraz infrared, miejsce zdrowego oczyszczenia. SPA nad morzem to także przestrzeń sprzyjająca głębokiemu odpoczynkowi i regeneracji. To strefa chłodzenia z prysznicami, a także basenów zewnętrznych i jacuzzi oraz zewnętrznej siłowni.

Jeśli chcesz poczuć w każdej chwili ciepło piaszczystych plaż i zregenerować całe ciało, służymy ekskluzywnym łóżkiem do masażu, wypełnionym ciepłym piaskiem kwarcowym. Wyjątkowa terapia rozgrzewająca idealnie odciąża mięśnie, przyjemnie otulając całe ciało. Stosowana jest jako cudowne połączenie wszelkich zabiegów Dendro Spa.

Innowacyjne połączenia zabiegów w widoczny sposób rewitalizują oraz ujędrniają skórę. Odpowiednie technologie i terapie anty - aging już po pierwszym zabiegu dają efekt wygładzenia, poprawy jędrności i gęstości skóry oraz skutecznie modelują sylwetkę. Skorzystaj z naszych pakietów SPA nad morzem i poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami!

Galeria Plaza

Moc Dendroterapii

herbaciarnia w SPA nad morzem

Lasy bukowe otaczające Rosevia Resort & Spa zapewnią Ci solidną dawkę spokoju i prawdziwą kąpiel w czystej energii. To drzewa, które łagodzą napięcia, poprawiają nastrój, uspokajają. Z pewnością kojarzysz także piękne drzewo o srebrzystej korze i soczyście zielonych liściach - to brzoza. Jej sok znany jest od dawna w medycynie naturalnej jako bogaty w przeciwutleniacze, aminokwasy, miedź, żelazo wapń oraz potas. Niezwykle ceniony, wzmacniający odporność. Zapraszamy na degustację! Odwiedź SPA nad Morzem Bałtyckim i poznaj niezwykłą, uzdrawiającą moc drzew. A jeśli marzy Ci się wesele nad morzem, zobacz, jakim niezwykłym, urokliwym miejscem dysponujemy - kto wie, może właśnie tutaj przeżyjesz najpiękniejszy dzień swojego życia?

Moc Dendroterapii
THE BEST HOTELS & SPA

THE BEST HOTELS & SPA

PRIZES AND AWARDS

We would like to announce that we were honoured at the Gala of Beauty Stars 2017. Thanks to your votes and the recognition from the jury we could be in the final six of the best Hotels & SPA in Poland.

SPA nad morzem

pakiety Od Nowa

W Dendro SPA odpoczniesz w wyjątkowo komfortowych apartamentach w samym centrum 100-letniego lasu bukowego. Dendro SPA to niezwykłe atrakcje nad morzem, które na długo zostaną w Twojej pamięci - odwiedź nas i poczuj piękno i moc otaczającej Cię przyrody!

Photo
Newsletter

Stay up to date with the latest events and promotions!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close