ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
FAREWELL TO HOLIDAY - 3-DAYS PACKAGE

FAREWELL TO HOLIDAY - 3-DAYS PACKAGE

  1. Main Page
  2. Special offers
  3. FAREWELL TO HOLIDAY - 3-DAYS PACKAGE
  • min. 3 nights
  • Breakfast and Dinner

If you are interested in staying in a different configuration, please contact the Reservation Department.

 

W cenę oferty pakietowej wliczono:

Accommodation in comfortable, spacious apartments from 38 to 125 m2, one, two or three levels / two, three or four rooms with sophisticated design

 

A unique breakfast buffet with live cooking elements in the Natura Restaurant

 

Buffet dinners with elements of live cooking at the Natura Restaurant

 

Tasting of smoked fish

 

Bonfire with sausages every Saturda

 

Unique culinary attractions for every day

 

Unlimited access to the sauna area - dry and infrared sauna and cardio room

 

Individual cosmetic consultation of skin condition and selection of home care

 

Daily animations for children

 

Cinema with pop corn

 

Access to the developed beach (including sunbeds, umbrellas and a bar for guests)

 

Mini golf course available for both adults and children in the period V-IX

 

Unlimited access to the outdoor recreation area (outdoor heated pools and Jacuzzis, outdoor gym, recreational area, tennis court, safe playground with an area of ​​about 1000m)

 

Bicycles for all ages (child seats and helmets), scooters, running bikes for children)

 

Welcome set in the apartment

 

Wi-Fi

Extra paid:

possibility of learning swimming lessons for children and adults under the supervision of an experienced instructor

 

yoga classes with a certified yogi - upon prior reservation

Wakacje nad morzem 2020
 

Pakiet Wakacje nad morzem to idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących połączyć chwile relaksu z aktywnym wypoczynkiem. Wszystko to znajdziemy w Rosevia Resort & Spa. Wyjątkowym miejscu nad polskim morzem. Pierwszą gwarancją udanego wypoczynku wakacyjnego jest jego lokalizacja. Wśród otaczającego rezerwatu przyrody, 100 letniego lasu bukowo-sosnowego, tuż przy samej latarni morskiej, w niedalekiej odległości od plaży, a zarazem blisko i daleko od nadmorskich miejscowości takich jak Władysławowo, czy Jastrzębia Góra. Daleko - ponieważ umiejscowienie Resortu pozwala na odnalezienie relaksu pośród przyrody, spokoju na siedmiu hektarach ogrodzonego terenu i ciszy, dzięki nietypowemu rozmieszczeniu apartamentów. Przykładem może być kameralna plaża, zdecydowanie różniąca się od tych zatłoczonych w okolicy. Blisko - ponieważ od Jastrzębiej Góry Resort dzielą zaledwie trzy kilometry, zaś od Władysławowa pięć, które można pokonać pieszo, z kijami nordic walking lub jadąc rowerem – dostępnymi dla Gości w Rosevia Resort & Spa. 
 
Pakiet Wakacje nad morzem 2020 w Rosevia Resort & Spa oprócz wyjątkowych śniadań i obiadokolacji z elementami live cookingu, degustacji wędzonych ryb, ognisk z pieczeniem kiełbasek i innych wspaniałych atrakcji kulinarnych, to także noclegi w komfortowych i przestronnych apartamentach od czterdziestu do stu dwudziestu pięciu metrów kwadratowych, jedno, dwu lub trzy poziomowych z wyszukanym designem. Dodatkowo codzienne animacje dla dzieci pod okiem wykwalifikowanych animatorów, kino z pop cornem, dostęp do zagospodarowanej plaży z m.in. leżakami, parasolami oraz barem dla Gości. Od ubiegłego roku można również skorzystać z pola do minigolfa. W Resorcie odnajdziemy także niesamowitą strefę rekreacji, a w niej zewnętrzne baseny i brodzik dla najmłodszych z podgrzewaną wodą, jacuzzi, siłownię zewnętrzną, boisko rekreacyjne, a także kort tenisowy. Ponadto tuż przy recepcji resortu znajduje się także wypożyczalnia rowerów dla osób w każdym wieku oraz rowerki biegowe dla najmłodszych. Część z nich jest wyposażona w foteliki i kaski dla dzieci. Poza wszystkimi wyżej wymienionymi atrakcjami w pakiecie Wakacje nad morzem istnieje możliwość skorzystania z nielimitowanego dostępu do strefy saun – sauny suchej jak i infrared oraz także Sali cardio. Oczywiście na terenie obiektu istnieje możliwość dostępu do sieci wi-fi. Co ważne Goście przebywający w okresie wakacyjnym mogą odpłatnie skorzystać z zajęć jogi z certyfikowaną joginką, nauki pływania dla dzieci i dorosłych pod okiem doświadczonego ratownika oraz zajęć fitness z trenerem personalnym. Zapraszamy na Wakacje nad morzem 2020 do Rosevia Resort & Spa. 
Important information

Arrival: from 16:00 Departure: to 12:00

Animal policy

Zwierzęta są akceptowane - dodatkowo płatne 100 PLN/doba.

Parking

Parking - dodatkowo płatny 35 PLN/doba.

Cancellation conditions

In order to maintain the reservation guarantee, the customer is required to make a 50% prepayment within 3 days of booking. The rest of the payment is payable on site. It is possible to cancel / change the reservation free of charge up to 40 days before arrival in high season. After this date, the prepayment is non-refundable and cannot be transferred to other orders.

Acceptable payment cards
Visa MasterCard American Express Diners
Instagram
Newsletter

Stay up to date with the latest events and promotions!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close