ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra
ROSEVIA RESORT & SPA, Jastrzębia Góra

Business Company meetings

Watch video
Close video
Arrival 23 March' 23
Departure 24 March' 23
book online
Quality of the air
  1. Main Page
  2. Business

Sale konferencyjne nad morzem

biznes i konferencje

Nasze sale konferencyjne nad morzem to doskonały pomysł dla wszystkich małych i dużych firm, które chcą zorganizować sobie integrację firmową, bankiety czy konferencje.

Nasz resort nad morzem to idealne miejsce na organizację spotkań firmowych, konferencji czy przyjęć okolicznościowych. W Rosevia Resort & SPA oddajemy do dyspozycji gości eleganckie wnętrza, wraz z profesjonalną obsługą i indywidualnym menu. Nasze obiekty konferencyjne nad morzem stanowią gwarancję udanych spotkań. Biznesowe spotkania i konferencje nad morzem przyciągają uczestników oraz nobilitują organizatorów.

Organizacja szkolenia, konferencji, eventu to więcej niż tylko spotkanie grupy ludzi. To wspaniała okazja do budowania więzi, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz kształtowania relacji biznesowych. Dlatego też oprócz bogato wyposażonych sal na szkolenia przygotowaliśmy w ofercie liczne atrakcje nad morzem. Rosevia Resort & SPA to także doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych. Czyż nie lepiej integrować się wspólnie w pięknych okolicznościach przyrody tuż nad samym morzem?

KATALOG KONFERENCYJNY PDF

ELEGANT INTERIORS

MEETING SPACE

Rosevia Resort is a perfect place for both a sumptuous banquet and a small reception. Elegant interiors, professional service and individual menus will guarantee a successful meeting. The seaside attracts both participants and organizers. We think the organization of training, conference or event is more than just a meeting of a group of people. This is a great opportunity to build a relationship, exchange knowledge and experience and lastly to shape a business relationship.

Pośród natury

WYPOSAŻENIE SAL

- Projektor multimedialny
- Sprzęt audio/video
- Odtwarzacz DVD
- Flipchart (papier + markery)
- Tablica suchościeralna
- System nagłośnieniowy
- Zaciemnienie
- Klimatyzacja
- Dostęp do internetu
- Dostęp do światła dziennego
Pośród natury
Jedyne takie miejsce

Jedyne takie miejsce

Sale konferyncyjne

SALA JASTRZĘBIA GÓRA
     Powierzchnia 50m2
     SALA WŁADYSŁAWOWO
     Powierzchnia 50m2

 

Zdrowo i smacznie

RESTAURACJA NATURA

Restauracja Natura serwuje wykwintne dania przyrządzane w duchu slow food. Wychodząc naprzeciw gościom oferujemy możliwość skorzystania z posiłków serwowanych, w bufecie oraz w formie grilla wśród otaczającej zieleni w przepięknym ogrodzie Rosevia Resort & SPA. Dbając o zadowolenie klienta oraz opierając się na bogatym doświadczeniu zespołu do każdego z gości podchodzimy indywidualnie.

GRILL

Z OGNISKIEM

Jako miły akcent wieczoru możemy przygotować kolację w postaci grilla z pieczeniem kiełbasek nad ogniskiem połączony ciepłą herbatą lub grzańcem. 
 
GRILL
Prosto do pobliskich rybaków

Prosto do pobliskich rybaków

DEGUSTACJA WĘDZONYCH RYB

Podczas spotkań integracyjnych organizujemy degustację ryb wędzonych przez zespół wykwalifikowanych kucharzy w Rosevia Resort, która zostaje poprzedzona wiedzą przekazaną od samego Szefa kuchni Restauracji Natura.

Aktywny czas nad morzem

ATRAKCJE

Proponowane przez nas apartamenty nad morzem na długo pozostaną w pamięci gości. Luksusowe wnętrza, komfort i nowoczesność, a to wszystko w niesamowitych warunkach przyrody i natury. Oddajemy do dyspozycji szereg atrakcji znajdujących się na terenie Rosevia Resort & SPA oraz okolicy. Dodatkowo współpracujemy z zaprzyjaźnioną firmą zajmującą się organizacją atrakcji ekstremalnych.

Na 7 ha terenów zieleni

ATRAKCJE W ROSEVIA RESORT

- Dendro Spa
- Baseny z podgrzewaną wodą (otwarte w okresie V-IX)
- Jacuzzi
- Kort tenisowy
- Siłownia zewnętrzna
- Wypożyczalnia rowerów
- Boiska rekreacyjne
- Warsztaty kosmetyczne

Wszystkie nasze atrakcje nad morzem odbywają się aż na 7 hektarach zieleni.

 

Na 7 ha terenów zieleni
W pobliżu

W pobliżu

ATRAKCJE OKOLICY

- Warsztaty w Domku Whisky
- Wyprawa na połów dorsza
- Wyprawa na quadach
- Wyprawa autami terenowymi
- Parasailing
- Wyprawa rowerowa
- Budowanie łodzi i wiele innych…
Photo
Newsletter

Stay up to date with the latest events and promotions!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close